Par mums

o-nas_2
Tulkojumu fabrika Nr. 1

Sniedz profesionālus tulkošanas pakalpojumus un nodrošina notariāli apliecinātus dokumentu tulkojumus. Jau vairāk nekā 17 gadus sekmīgi darbojoties starptautiskajā tirgū mūsu tulkošanas uzņēmums ar galveno biroju Rīgas centrā un partneriem citās valstīs ir pelnīti ieguvis labu reputāciju un cieņu mūsu daudzo klientu vidū. Tas mums dod tiesības saukties par uzņēmumu numur viens oficiālo dokumentu tulkojumu, notariāli apliecinātu dokumentu tulkojumu un jebkuru citu tekstu tulkojumu jomā.

Mēs piedāvājam kvalitatīvus tulkojumus vairāk nekā 30 pasaulē plaši izplatītu un retu valodu kombinācijās.

Mēs piedāvājam visdažādāko jomu un sarežģītības tekstu rakstiskos tulkojumus, tostarp juridiskas, tehniskas, medicīniskas tematikas tekstu tulkojumus, notariāli apliecinātus tulkojumus un zvērināta tulka apliecinātus tulkojumus, kā arī ārvalstu dokumentu legalizāciju (Apostille). Visus mūsu speciālistu iztulkotos dokumentus pārbauda korektors, kuram tulkojuma valoda ir dzimtā valoda. Mēs piedāvājam arī kvalificētu mutisko tulku pakalpojumus – gan secīgo (runas pauzēs), gan sinhrono tulkošanu. Īpašs pakalpojums ir steidzamie tulkojumi – nepieciešamības gadījumā mums var pasūtīt iztulkot dokumentus dažu stundu vai dienu laikā.

Uzņēmumā strādā profesionāli sertificēti tulki ar ilggadīgu tulkošanas pieredzi un plašām zināšanām tiesību, ekonomikas, medicīnas un daudzās citās jomās. Viņi visi ir zvērināti tulki. Mūsu eksperti – tulki ir strādājuši vislielākajos un svarīgākajos Latvijā organizētajos pasākumos – valdības līmeņa diplomātiskās tikšanās, preses konferencēs, prezentācijās, festivālos un visaugstākā līmeņa darījumu tikšanās. Mēs cieši sadarbojamies ar jaunajiem speciālistiem, kuriem viņu specializācijas jomā ir lielu mācību un darba pieredze ārzemēs un izcilas zināšanas par mūsdienu tehnoloģijām un jaunākajiem izstrādājumiem.

Ilggadīga sekmīga darba laikā mūsu tulkošanas birojs ir ieguvis lielisku reputāciju korporatīvo un privāto klientu vidū. Mūsu klienti ir gan juridiskas personas, – lieli starptautiski koncerni un organizācijas, privāti uzņēmumi, valsts un pašvaldības iestādes – gan fiziskas personas – studenti, pensionāri, privātpersonas. Mūsu pakalpojumus katru dienu izmanto simtiem uzņēmumu un privātpersonu ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs.

Daudzo tulkošanas uzņēmumu vidū mēs izceļamies ar savu korporatīvo filozofiju –galvenais mūsu darbā ir atbildība, savlaicīgums, tulkojumu precizitāte un kvalitāte, kā arī individuāla pieeja katram klientam.

Atbildība

Galvenā prasība mūsu speciālistiem ir atbildīga attieksme pret savu darbu.

Savlaicīgums
Mūsu pieejai raksturīga īpašība ir ļoti precīza darba izpildes termiņa ievērošana. Mēs saprotam, ka laikā neveikts dokumenta tulkojums var ietekmēt Jūsu uzņēmuma ienesīgumu vai panākumus personīgajā dzīvē. Īpaši svarīgs noteikums mūsu speciālistiem ir visus tulkojumus, pat vissteidzamākos, nodot termiņā.

Precizitāte
Mēs garantējam tulkojuma precizitāti, visu oriģinālā pausto domu pilnīgu pārnešanu tulkojumā, saglabājot izteiksmes nianses un noskaņu, un nodrošinot visas oriģinālā sniegtās informācijas un ziņu pareizību.

Kvalitāte

Mūsu tulkojumi izceļas ar augstu kvalitāti – oriģinālā sniegtās informācijas precīzu pārnešanu tulkojumā stilistiski pareizā un labskanīgā valodā.

Individuāla pieeja
Mēs vienmēr esam gatavi izpildīt pasūtītāja vēlmes un prasības. Mēs noteikti atradīsim risinājumu Jūsu prasību izpildei.

Mūsu partneri

9a471e2457fa5e0f0dee2e473a705259
11d9b7252f7019a1a062ef01240e5368
571cae4c3456b5a7d7dd6d7efdde6e6c
dc6e9e603c5b7cb0315ad180f8bf1534
4d9ad52d361a01e813af7b8af591fbba

Sazināties ar mumsPapildus informācija:
Darba laiks: P., Ot., Tr., Cet., Pk.: 9:00 – 19:00
Brīvdienās un vakaros zvanīt pa tālr.: +371 2 8444433